Цікаво знати: ОАЕ

Імарат аль-Арабія аль-Муттахида – це назва ОАЕ арабською, розташовані на північному сході Аравійського півострова і омиваються водами Перської та Оманської заток.

Що ж таке Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ)? Це – одне з найпривабливіших місць відпочинку для туристів з усього світу. Це – висококласні готелі і блакитні теплі води Перської затоки.
ОАЕ повязуєють  Європу з Індійським півостровом, Далекий Схід з Африкою. Це – країна шейхів і «нафтових подушок». Це – один з найвищих світових стандартів життя та соціального забезпечення населення. Це – бетонно-сталево-скляні урбаністичні творіння, які сусідять із стародавніми мечетями. Це – трьохсмугові шосе і безлюдні пустелі з верблюдами і бедуїнами. Це – сучасні торгові центри і традиційні східні ринки. Це – бурхливе нічне життя і суворе шанування законів ісламу. Це – унікальне сплетіння традицій Сходу і цивілізації Заходу. Це – мультикультурна суміш безлічі націй, що живуть і працюють пліч-о-пліч. Це – одна з казок 1000 і однієї ночі, що стала реальністю.
Об’єднані Арабські Емірати – це утворена  в 1971 році конфедерація 7-ми еміратів, які носять такі імена: Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Рас Аль Хайма, Фуджейра, Умм Аль Кувейн і Аджман.
Кожнен  з них  по-своєму унікальний, має  свої місцеві закони і в той же час об’єднані спільною метою і долею, і на їх території діє єдиний федеральний закон держави ОАЕ.

Географічне положення цієї країни і її клімат створили ідеальні умови для активного розвитку туристичної індустрії.А її природні запаси нафти і газу  забезпечили високий рівень життя населення,  Сьогодні  ОАЕ є одною з  найбільш розвинених країн світу.

В Арабських Еміратах можна відмінно провести відпустку і набратися сил перед трудовими буднями. Курорти в ОАЕ мають масу переваг, серед яких варто відзначити розвинену туристичну інфраструктуру, прекрасні готельні комплекси, чудовий клімат, привітний персонал і т.  Отдых в оаэ.  Дубаї – головна туристична зона ОАЕ, в якій зосереджені найбільш вражаючі будівлі світу, торгові центри, величезна кількість готелів для туристів будь-якої категорії. Емірат Рас Аль-Хайма славиться своїми спа-центрами і археологічними розкопками. Фуджейра ідеально підійде для активного відпочинку: тут можна і підійматися на гори, і досліджувати водні глибини. Найбільш «суворий» емірат – Шарджа, на його території заборонено спиртне, але є безліч недорогих готелів. А найбагатший курорт ОАЕ Абу Дабі вразить зеленими насадженнями, шопінг-центрами і блакитним морем.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарвісім − = 5

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |