Цікаво знати: Натяжна стеля

Існує думка, що ремонт – гірше стихійного лиха. Однак сучасні технології і матеріали дозволяють перетворити даний захід у цікавий і швидкий процес. Наприклад, натяжні стелі стануть чудовою прикрасою інтер’єру, значно скоротять час ремонту і позбавлять вас від частини брудної роботи.

Натяжна стеля – модне віяння сучасного ремонту
Натяжна стеля, на думку деяких, є складної дорогої конструкцією, на кріплення якої йде чимало часу. Однак це далеко не так. Натяжні стелі представляють із себе спеціальну плівку, яка кріпиться до встановленого по периметру кімнати каркасу з рейок.

Натяжні стелі стають все більш популярним елементом інтер’єру. Вони мають ряд переваг, що дозволяють створити неповторний і елегантний дизайн. Плівка / тканина позбавлять вас від складних маніпуляцій з вирівнювання стель, закладенні тріщин і усунення патьоків. Натяжна стеля запросто маскує дані нюанси приміщення, надаючи йому гарний і акуратний вигляд.

Як правило, натяжна стеля – останній штрих в оздобленні інтер’єру. Він створюється в самому кінці, після поклейки шпалер і обробки підлоги. В іншому випадку, плівка може увібрати в себе пил і, якщо ви вибрали матеріал білого кольору, він перетвориться в сірий. Також натяжна стеля дозволяє приховати дроти і комунікації.

Якими бувають натяжні стелі
Існує два основних види натяжних стель: глянцеві і матові. Вони розрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але і областю застосування. Наприклад, стеля з глянсовою плівки рекомендують встановлювати на кухні, в коридорі, ванній кімнаті, а також – у вузьких або невисоких приміщеннях. Даний матеріал пожароустойчив і не допускає проникнення вологи завдяки спеціальному полівінілхлоридних покриттю.

Матові стелі використовуються переважно в житлових приміщеннях: спальнях, вітальнях, дитячих. Вони не мають блиску і відбиває ефекту. На численних фото ви побачите, що матові натяжні стелі білого кольору створюють відчуття звичайної побілки.

Існує третій вид натяжних стель – художні. Вони виконуються як на матовому, так і на глянцевому основі. Декоративні стелі виглядають дуже ефектно і красиво. Вони стають головною родзинкою інтер’єру, доповнюють його і прикрашають. Наприклад, дуже популярні стелі «небо з хмарами», з квітковими візерунками і просто однотонні кольорові
Натяжные потолки киев цена.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар6 − = один

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |