Цікаво знати: Буковель

Буковель став наймолодшим і в той же час найбільш швидкозростаючим гірськолижним курортом України. Туристичний комплекс «Буковель» розташований в 30 км від Яремче і в 110 км від Івано-Франківська в селі Поляниця Івано-Франківської області.

Найближчі великі аеропорти та залізничні вокзали – Івано-Франківськ (100 км), Львів (230 км), Чернівці (170 км). В даний час всі населені пункти регіону мають безперебійне транспортне сполучення автобусами і мікроавтобусами з Яремче з наступною можливістю доїзду до Івано-Франківська, Коломиї, Рахова. Такоє є багато фірм, які пропонують трансфер Буковель. Тож, транспортних проблем у відпочиваючих не буде.
Туристична зона, в якій розташований комплекс, є унікальною за своїми природно-кліматичними умовами. Гори, що ніби обступили «Буковель» з усіх боків, закривають його від холодних зимових вітрів, що створює комфортні умови для відпочинку.
Сумарна протяжність трас близько 50 км (100% з них зі снігогенеруючим обладнанням). Серед всіх спусків, а їх в Буковелі 61: 12 синіх (для новачків), 41 червона (середніх по складності) і 8 чорних (для професіоналів). Найдовший спуск 5G протяжністю 2 кілометри. На території комплексу працює прокат гірськолижного спорядження провідних фірм-виробників Salomon та Rossignol, вартість – від 30 до 120 грн./добу.
Досвідчені інструктори проводять групові та індивідуальні заняття з навчання катання на лижах. Для дітей і початківців лижників є лижна школа. Індивідуальні заняття обійдуться 120 грн на годину, групові – від 65 до 90 грн в залежності від кількості учнів у групі.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарчотири + 8 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |