Цікаво знати: Безпечна їзда на мотоциклі

Для того щоб убезпечити себе при їзді на мотоциклі необхідно пам’ятати про декілька моментів. Зараз спостерігається тенденція того, що більшість мотоциклістів їздять досить добре. При цьому основну небезпеку представляють неуважні водії авто.
Тому мотоциклісту необхідно пам’ятати про найбільш частих небезпечних ситуаціях, що виникають на дорозі.

1. Коли ви стоїте на перехресті, необхідно пам’ятати про те, що часто автомобілі постараються вас підрізати і встати попереду.
2. При обгоні авто висока ймовірність того, що він почне розвертатися прямо перед вами.

Коли у вас склася подібна ситуація, варто дотримуватися кількох правил, які допоможуть уникнути небезпечних ситуацій.
– При першій же можливості виконати безпечний обгін необхідно цим скористатися. Завжди краще коли машина їде приблизно за 100 метрів за вами.
– Необхідно намагатися не їхати за вантажівкою. Так як при поїздці за ним, у вас не буде гарного огляду, а водій вантажівки швидше за все не помітить вас.
– Не варто забувати і про те, що мотоцикл рухається швидше ніж авто, а водії автомобілів просто можуть не мати уявлення про те, наскільки швидко ви їдете.
– Завжди користуйтеся покажчиками повороту при маневрі. І не забудьте переконатися в тому, що майбутній маневр безпечний.
– Коли ви обганяєте кілька ТЗ, уважно стежте за дистанцією між ними, іноді між ними можуть бути занадто великі інтервали, які вам зовсім не потрібні – звідти несподівано на вашу смугу може виїхати машина.
– Необхідно пам’ятати про те, що птахи становлять велику небезпеку для мотоцикліста. Це пов’язано з тим, що потоку повітря (повітряний міхур) навколо байка не вистачить для того, щоб відкинути птицю.

Ще однією небезпекою на дорозі є ваші приятелі. Є кілька простих правил для їзди в групі.
– Не варто виставляти себе на показ перед своїми друзями і показувати нескінченні трюки. Це серйозно загрожує вашому здоров’ю.
– Якщо ви їдете позаду кого-небудь, дивіться на дорогу попереду його мотоцикла. З якихось причин, виникає бажання дивитися на задню шину мотоцикла, який йде попереду, але якщо ви будете на неї дивитися, то неодмінно уріжетеся в мотоцикл, коли він різко загальмує. Дивіться на дорогу вперед. У нічний час збільште дистанцію до йде попереду мотоцикла і дивіться на ділянку дороги, яка освітлений фарою цього мотоцикла.
– Саме безпечне положення в групі – в самому хвості, тому що ви можете помітити всі помилки, які роблять мотоциклісти, що йдуть попереду вас (і, звичайно, ваші помилки вони не бачать, тому ви для них – ідеальний і найдосвідченіший байкер). Бачачи помилки інших, у вас є більше часу для реакції, тому ви можете уникнути повторення таких помилок. Якщо ви не можете йти зі швидкістю групи, то і не намагайтеся встигати за мотоциклістами, швидкість яких вище швидкості, на яку вистачає ваших водійських навичок. Краще приїхати останнім, ніж опинитися на тому світі.
Щоб не пошкодитися при падінні з мотоциклу, слід використовувати спец-засоби. Такі як,  каски, наколенники, підлокотники, захисні костюми і т.п.

Завжди пам’ятайте про те, що найчастіше серйозні аварії відбуваються в місті. Але все таки необхідно бути уважним і не варто розслаблятися.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− вісім = 1

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |