Цікаво знати: 3G

3G зв’язок дістався нарешті і до України.  Право на розвиток зв’язку третього покоління – 3G – тепер є у всіх ключових  GSM-операторів.

23 лютого 2015  Національна комісія з питань зв’язку та інформатизації провела торги   по трьох   ліцензіях  і визначила переможців.
Ними стали компанії “Астеліт” – ТМ life , “МТС-Україна” і “Київстар”. До  цього  3G-ліцензія була  тільки у “ТриМоб” – “Укртелеком”.
Згідно правил даних торгів,   оператори зобовязуються протягом 18 місяців після проведення конкурсу запустити  3G -мережу  на території всіх обласних центрів України, а протягом 6 років – на території всіх районних центрів і всіх населених пунктів з населенням понад 10 тисяч осіб.

Слід зазначити, що мережі третього покоління 3G працюють на частотах дециметрового діапазону. Максимальна швидкість передачі даних від базової станції – 42 Мбіт в сек. Чим більше  абонентів – тим нижче швидкість. Однак, як заявили представники одного з операторів при невеликому завантаженні станції можуть бути випадки, коли абоненту буде доступна швидкість 20-30 Мбіт.  Аксессуары для iphone 5.  Такі мережі надають можливість організувати відеозв’язок, дивитись на мобільному телефоні фільми й телепрограми та ін.

З 13 березня про запуск перших 3G-тарифів заявили у  МТС.  Не будуть відставати в цьому питанні і інші GSM-оператори.

 

 

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |