Центр Львова буде пішохідним

Впродовж серпня центральну частину Львова переводитимуть у режим пішохідної зони.
Про це 4 липня на прес-конференції повідомив радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Олег Шмід, передає кореспондент IA ZIK.

Він розповів, що це передбачено концепцією створення впорядкованих паркувальних та пішохідних зон у центральній частині Львова, яку розробила спеціальна робоча група та затвердив виконком ЛМР.

«Ми зараз виконуємо програму реалізації першої стадії цієї концепції. Відтак, уже відбулось облаштування паркувальної зони на вулиці Валовій. Далі проводитимуть організацію пішохідного ареалу в історичному ядрі міста. Левова частка робіт щодо цього припадатиме на серпень. Ми починаємо з 1 серпня. Уже відбувся тендер на закупівлю боллардів (спеціальні рухомі висувні стовпці, – ред.), які регламентуватимуть рух в історичному ядрі», – зазначив Олег Шмід.
Другим етапом першої стадії концепції стане облаштування паркувальної зони на площі Міцкевича.

Щодо організації пішохідної зони, то, як зауважив Шмід, всі можливі в’їзди в історичне ядро міста будуть заблоковані для руху автотранспорту.

«Регламентований рух автотранспорту здійснюватиметься в трьох місцях, де встановлять п’ять боллардів: де проходять трамваї – по вул. Памви Беринди та Руській, а також, швидше за все, по вул. Братів Рогатинців, хоча концепція передбачала встановлення болларду на вул. Лесі Українки (рішення по цьому ще не прийняте)», – зауважив радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури.

Відтак, з території в межах колишніх захисних мурів буде повністю виведено паркування автомобілів. Територія, обмежена пр. Свободи, вул. Гавришкевича, пл. Осмомисла, вул. Підвальною, Валовою – буде пішохідною зоною.
У пішохідну зону ввійдуть 18 вулиць та площі міста: пл. Ринок, Яворського та Катедральна, вулиці Сербська, Галицька, Краківська, Друкарська, Руська, Ставропігійська, Шевська, Беринди, Театральна, Вірменська, Лесі Українки, Яна Жижки, Федорова, Староєврейська, Братів Рогатинців.

У пішохідну зону зможуть заїжджати лише трамваї, автомобілі екстрених служб, мешканці пішохідної зони та постачальники товарів у місцеві заклади сервісу та торгівлі.

Нагадаємо, у Львові розробили концепцію впорядкування вуличного паркування в центральній частині міста з паралельним створенням вільних від транспорту пішохідних зон. Мета – повністю вивести вуличне паркування з центру Львова і сприяти найбільш гармонійному використанню громадського простору в інтересах усіх мешканців міста.

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |