Цементному заводу заборонили використовувати власне устаткування

На ПАТ «Миколаївцемент» проведено планову комісійну перевірку стану промислової безпеки, охорони праці та охорони надр.

У ході перевірки посадовими особами теруправління Держгірпромнагляду у Львівській області було звернуто особливу увагу на організацію роботи у виробничих підрозділах щодо забезпечення безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування, що мають значні терміни експлуатації. Інспектори також звернули увагу роботодавця на виконання заходів з безпечної експлуатації виробничих будівель та споруд, що експлуатуються, а також на порушення у функціонуванні служби охорони праці.

Більшість недоліків та порушень, що виявлено в експлуатації конвеєрного транспорту, обладнання для пакування цементу, обладнання для виробництва цементу (цементних млинів № 7 та №9, дробильного обладнання), вантажопідіймальних кранів та підіймальних споруд усувалися в ході перевірки технічними службами з ремонту обладнання заводу із залученням представників ремонтної служби підрядних організацій, що обслуговують обладнання.

Загалом, як повідомляє теруправління Держгірпромнагляду у Львівській області, під час оперативних обстежень державні інспектори виявили 249 порушень, у тринадцятьох випадках зупиняли експлуатацію механізмів та устаткування.

До адміністративної відповідальності притягнуто дев’ять працівників підприємства, в тому числі генеральний директор. Матеріали на заборону експлуатації системи газопостачання ПАТ «Миколаївцемент», а також на експлуатацію газовикористовуючого обладнання потужністю понад 100 кВт направлено до суду.

 

Джерело: http://lvivexpres.com/

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар5 + вісім =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |