Тонування фар авто своїми руками

Найпоширенішими способами тонування фар є  лак і плівка. Процес тонування фар своїми руками обома цими способами вимагає певних знань. Що ж краще ?! Лак чи плівка?

Чому плівка ?!

В будь-який момент без особливих зусиль можна повернути попередній вигляд. Плівка також  не тільки декор, але і захист, що дозволяє зберегти скло новим (без подряпин і помутніння). Плівка практично не забирає світла ламп, в той час як після неправильного тонування стопів лаком сигнали затемняются на стільки, що можуть бути помітні тільки в темряві. Лак важко рівномірно нанести без навиків.  Тож затемняти лаком повинен тільки професіонал.
Існує широкий вибір кольорів різної якості і виробництва. В основному вони відрізняться товщиною і відсотком розтягування. Чим вона щільніше, тим вона краще захистить від каменів, що летять з під коліс інших автомобілів.
Затонувати  самому при бажанні та наявності рук не складе  великих труднощів.
Тонування задніх стопів помітно виділить ваше авто і підкреслить вашу і його індивідуальність. Так само зараз з’явилися у продажу для тонування передніх фар, що відрізняються широким асортиментом  плівки  (це і жовта, і червона, і синя, і бузкова, і навіть помаранчева і зелена). Окремої уваги заслуговує чорна матова плівка.

Тонування професіоналами: тонировка фар киев.
Тонування своїми руками: Перш ніж зробити тонування фари, її потрібно попередньо вимити до блиску і знежирити. Хтось робить це знімаючи її, а хтось на машині. В принципі, обидва методи прийнятні. На більшості сучасних авто для зняття передніх фар потрібно зняти бампер, що, погодьтеся, не дуже зручно і не вар того! Але й не завжди є можливість затонувати  задні фари  акуратно, без зняття. Вирізаємо за розміром деталі з припуском по краях, що б її скрізь вистачило. Далі можна діяти по різному, можна намочити фару і повністю відірвавши підкладку почати клеїти плівку, а можна, намочивши, почати клеїти по чуть-чуть, не відриваючи відразу всієї підкладки. Якщо ви робите це в перший раз – краще клеїти по чуть-чуть.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарвісім + 3 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |