“Територія”(с. Розвадів) – “Березина”(с. Березина)(0-1)

Судді: Бардак І.(с. Рудники), Демків Р.(с. Розвадів), Лавро О;.(с. Березина)
“Територія”: Шух С., Бидзюра Є., Здебський Б., Гичка В., Федьків Т., Маланяк І., Музичка В., Сколоздра Д., Кузів Р. (Шумський В.(60)),, Дудар А., Іванів В.
“Березина”: Цвик І., Зубрицький Т., Яримович В., Лавро В., Лавро І., Кухарик А., Бацик Д., Свідрик В., Наконечний А., Партин В., Тимчула А. (Татчин В. (46)).
Голи: Яримович В.(61).
В неділю 4 липня відбувся матч 12 туру Чемпіонату Миколаївського району з футболу. Наша команда мала виїзд в Розвадів. Але так як цього ж дня в Розвадові грала обласна команда, то цей матч проходив на стадіоні села Надітичі. Перші десять хвилин цього поєдинку пройшли під акомпанемент господарів. Надалі ж гра вирівнялась, і вже “Березина”; не використала декілька стовідсоткових моментів для взяття воріт “Території” Зокрема: двічі після навісу з флангу вище воріт пробив Тимчула, в праву штангу влучив Андрій Кухарик. Загалом, впродовж першого тайму наша команда створила більше десяти небезпечних моментів, які завершувалися або ударами в ствір воріт, або гострими ситуаціями. Але до завершення першого тайму до гола так і не дійшло. В другому таймі, вже і команда з Розвадова створила декілька небезпечних моментів біля наших воріт, але взагальному повторювався сценарій першого тайму. І нарешті на 61 хвилині Володя Яримович після чудової багатоходівки відкрив рахунок в ма;тчі. Програючи, розвадівські футболісти почали „шукати крайнь;ого в арбітрі матчу, що викликало багато спірних моментів і суперечок на полі. На 85 хвилині був забитий другий гол в ворота розвадівської команди, але боковий суддя зафіксував положення поза грою. Хоча це був спірний епізод. На останніх хвилинах матчу розвадівчани не використали гострий вихід один на один з голкіпером, і не зрівняли рахунок в матчі. Фінальний свисток зафіксував перемогу 0-1 Березини на виїзді. До речі, з таким ж рахунком виграли наші юнаки.
Щож на сьогодні наш доробок становить 17 очок. В середу на Івана також важливий поєдинок на виїзді з командою Берездівців.
Запрошуємо вболівальників підтримати нашу команду в цьому поєдинку. І дякуємо за підтримку в попередньому матчі в с. Надітичі, де ми відчували себе як вдома.