Тепло у кожен клас Миколаївського району

Миколаївська районна рада визнана переможцем всеукраїнського конкурсного відбору мікропроектів за 2012 рік. Про це оголосив Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню України.

Проект носить назву «Тепло у кожен клас» і змагався у третій категорії, тобто серед районів із населенням від 50 до 100 тисяч жителів. На його втілення із державного бюджету виділяється 170 тис. грн., а із районного – 45 тис. грн. Розробляли документ, який повинен був містити серйозну аргументацію та конкретні заходи, директор Тужанівської школи Іванна Мельник, депутат Мар’яна Івах та голова районної ради Ольга Жила… Ця перша участь і перша перемога повинні б переконати керівників міста, селища, сіл (особливо там, де явне безгрошів’’я) Миколаївщини у тому, що додаткові кошти на розвиток громад треба шукати скрізь. І можна перемагати в аналогічних конкурсах, якщо не тільки бачити мету (взяти гроші), а й грамотно та аргументовано скласти проект вирішення конкретної проблеми, розробити переконливі заходи… Врешті, під лежачий камінь вода не тече.

 

Джерело http://www.mykolaiv.lviv.ua/

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |