Тарифи на проїзд у маршрутках на Львівщині можуть зрости вже через місяць

7 травня на сайті Львівської ОДА буде оприлюднено проект розпорядження про зростання тарифів на перевезення пасажирів на приміських та міжміських маршрутах з 25 до 30 коп. за кілометр – на 20% до діючих.

Про це 6 травня під час наради з перевізниками у Львівській ОДА повідомив перший заступник голови ЛОДА Йосиф Ситник.

За його словами, голова Львівської ОДА Ірина Сех, яка суміщає посади голови ЛОДА і народного депутата, сьогодні перебуває на закритому засіданні парламенту. Завтра, за її згодою, проект розпорядження буде оприлюднено на сайті ЛОДА.

Голова депутатської комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської облради Михайло Задорожний пояснив, що відповідно до закону, розпорядження щодо зростання тарифів має бути оприлюднено на офіційному сайті ЛОДА для громадського обговорення. Лише через місяць його має право підписати голова ЛОДА – тоді воно вступає в дію.

Перевізники висловили обурення з цього приводу. Вони вимагали негайного підняття тарифів, не зважаючи ні на що.

Учасники наради зійшлися на тому, що 7 травня проект розпорядження з’явиться на сайті ЛОДА. Зростання тарифів можна очікувати через місяць.

 

 

Джерело: http://zik.ua/

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− шість = 2

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |