Свято талантів

Днями у залі Миколаївського БДЮТУ відбулися урочистості, на яких переможці обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів та наставники цих школярів приймали вітання, отримували грамоти, грошові премії.

Свято Талантів традиційно проводиться в переддень Останнього дзвоника і є свого роду підсумком роботи педагогів району з обдарованою учнівською молоддю протягом навчального року. 2014-2015 н.р. був багатим на перемоги: десять учнів стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін; команди району вибороли два призових місця в обласних турнірах юних правознавців, хіміків; 78 учнів отримали перемогу в обласних та Всеукраїнських етапах конкурсів та фестивалів.  склейка стекла Загалом на святі було вручено 100 премій учням та 93 –  учителям, які здійснювали їх підготовку до участі в олімпіадах, турнірах, конкурсах.

На Святі Талантів нагороди отримали також і переможці районних конкурсів професійної майстерності «Учитель року – 2015» та «Урок року – 2015».

До учасників свята з вітальним словом звернулися голова районної ради Ольга Володимирівна Жила, голова Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Богданович Папуга та керівник відділу освіти Орест Павлович Лобик. Промовці побажали найкращим школярам та педагогам нових здобутків, упевнених кроків майбутнім шляхом у доросле життя, сказали, що пишаються винуватцями свята і покладають на шкільну юнь великі надії в розбудові справедливої та миролюбної України.

Свої музичні вітання учасникам свята дарували переможці учнівських та учительських мистецьких конкурсів: учень Черницької ЗОШ Андрій Шимбра, учениця Розвадівської ЗОШ Василина Цимбаліста, гуртківець Миколаївського БДЮТу Ольга Іванів, учитель музики Стільського НВК Тарас Лешков’ят, брати Ігор та Ярослав Дзюрахи.

Джерело: http://mykosvita.at.ua/ 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− 1 = один

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |