Свято талантів

27 травня у приміщенні Миколаївського районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося «Свято талантів», що вже традиційно, декілька років поспіль, організовує відділ освіти  Миколаївської райдержадміністрації для відзначення найталановитіших школярів та їх наставників-педагогів.

Цього року, відповідно до наказу керівника відділу освіти,  грошовими преміями нагороджено 113 учнів – переможців та призерів Всеукраїнських, обласних та районних олімпіад, конкурсів, турнірів та фестивалів, що проводилися упродовж навчального року.

За високий рівень підготовки цих дітей грошовими преміями  нагороджено99педагогів. Також грошовими преміями нагороджено 17 педагогів – переможців та лауреатів  районного конкурсу «Учитель року» та 12 педагогів – переможців та лауреатів  районного конкурсу «Урок року».

Загалом із районного бюджету для відзначення найталановитіших  учнів і їх наставників виділено 48516грн.

З вітальним словом до молоді та вчителів звернулися голова районної ради Ольга Жила та керівник відділу освіти райдержадміністрації Орест Лобик. Цікаву концертну програму  представили найталановитіші учні та їх вчителі.

Джерело: http://mykolaiv-rda.lviv.ua/

 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарвісім + = 16

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |