“СУДДЮ НА МИЛО…………”

Саме з такими словами повертались з виїзного матчу з Кагуєва березинські вболівальники. Адже спочатку було не зараховано гол який забили ми, а у другому таймі рефері побачив гру рукою і призначив пенальті в наші ворота. Але  про все  спочатку.
Витяг з протоколу матчу:
ФК “Кагуїв”  - ФК Березина 3-2 (1-0)
Суддя: Паук Р. (с. Новосілка Опарська)

ФК “Березина”: Шуманський Василь, Наконечний Андрій, Лавро Ігор, Зубрицький Тарас,  Шуманський Іван( Свідрик Василь, 46  ), Яримович Володимир, Кухарик Андрій, Бацик Діма, Верещук Петро, Сироїд Олександр, Татчин Василь (Калинич Тарас,  54).

Голи (ФК “Березина”): Верещук(62′), Кухарик(66′)
Матч розпочався досить на швидких темпах. М’ яч раз за разом переходив від однієї до іншої команди. Першими,  після подачі з кутового,    відзначилися господарі.   Пропустивши ми пішли відіграватись. Татчин отримав пас на лінії штрафного майданчика  і обійшовши захисника,  забив гол у ворота кагуївської команди. Але тут головний арбітр матчу  побачив положення поза грою!!!! В іншому моменті, знову ж таки Татчин виходить один на один з голкіпером господарів і коли Василь майже його обіграв, той руками “завалив” його в штрафному: свисток судді мовчить.
В другому таймі гра знову тривала на зустрічних курсах.  Після неузгодженості дій нашого захисника з голкіпером нападник суперників вкрав у них м’яч і забив в пусті врота: 2-0.
Програючи  не по грі, а по рахунку ми почали штурм воріт господарів. Спочатку на 62′  хвилині Верещук Петро  скорочує відставання, а за 5 хвилин Андрій Кухарик з  штрафного удару зрівнює рахунок в матчі. Надалі ми продовжували тиснути на ворота суперника. Але в одній з контратак господарі поля мали можливість вийти вперед: м’яч зупинився  поряд з стійкою, але захисникам вдалося винести його на кутовий. Після подачі з кутового рефері побачив!!!! гру рукою в нашому штрафному. З одинадцятиметрової позначки гравець “Кагуєва” вивів свою команду вперед: 3:2.
Часу, що залишилося не вистачило для того,  щоб хоча би зрівняти рахунок.
Господарі поля,  з допомогою судді, святкують перемогу.
Юнацький склад нашої команди обіграв свої кагуївських однолітків з рахунком 2:1