Сплав на Дністрі

фото http://vgolos.com.ua/

На цих вихідних,  уже вкотрий раз,  в Березині “на стрілі” на березі Дністра таборували учасники турклубу “Манівці”.  Цього разу табір був особливим, адже з нагоди Міжнародного дня захисту дітей,  в ньому брали участь  близько 100 хлопців та дівчат, чиї батьки захищають українську землю на Сході та  діти-переселенців.
В рамках табору було організовану сплав по Дністрі за маршутом Розвадів-Березина, в якому також взяли участь і  діти з нашого села.
Як повідомляє кореспондент  «Вголосу»  Тетяна Зеленська,  “Від Розвадова до Березини – близько 22-х км річкою. В середньому цю відстань можна пройти за дві з половиною години. Течія несе швидко, і дітям не доводиться чимдуж налягати на весла. До того ж за шкалою складності Дністер – проста річка. Як каже Тарас Білошицький, по суті, вона доступна кожному. Головне – не боятися. Тим паче, коли є досвідчені інструктори і рятувальні жилети.

відео Vgolos

Перед початком сплаву тренери ознайомили дітлахів із секретами володіння веслом та керування катамараном на річці. Додали до майстер-класу трохи історії рідного краю і спустили катамарани на воду. «Права сторона – вперед! Ліва – назад!» – було чутно як інструктори тренують дітей розвертати проти течії катамаран. Потім ще трохи настанов– і мандрівка почалася. Дітлахи час від часу змагалися між собою, бризкали одне одного водою, ділилися спогадами про школу. Драйву додали спостереження за літаком і парашутистами, які кілька разів виплигували з «кукурудзника» і танули в небі. Наприкінці мандрівки на дітлахів чекав сюрприз – пороги. Бурхлива вода швидко несла катамарани до фінішу, і діти просто шаленіли від пригоди. Однак завдяки майстерності інструкторів усі допливли до берега сухими та цілими. А потім були смачна українська уха за рецептом «Манівців» і майстер-клас із рятування потопаючих.”

фото http://vgolos.com.ua/

 

0
Знаходиться в: Новини Березина, Новини Львівщина, Новини Миколаївщина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |