Сміттєпереробний завод може постати у Миколаївському районі

На Львівщині визначено орієнтовно сім ділянок під будівництво сміттєпереробного заводу чи сміттєсортувальної лінії. Зараз ці ділянки проходять експертизу серед фахівців.

Про це 26 червня у коментарі журналістам повідомила заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Ганна Башта.
«Ділянки мають бути не просто далеко від житлової забудови, має бути певний ґрунтовий покрив, глибина залягання підземних вод – щоб визначити можливий вплив на довкілля. Зараз ділянки проходять так звану експертизу, щоб встановити можливість розміщення на них сміттєпереробних заводів чи сортувальних ліній», – повідомила Башта.

За її словами, одна з ділянок, де вивчається можливість розміщення сміттєпереробного заводу, у Миколаївському районі на відпрацьованих землях «Миколаївцементу».

«Колись там був кар’єр. Це повністю відпрацьовані землі, відпрацьований кар’єр. Там проводиться технічна і біологічна рекультивація. Це велика земельна ділянка. Розглядається питання щодо придатності цієї ділянки для проекту», – повідомила Башта.

Заступник керівника департаменту також повідомила, що площа розміщення сміття у 2012 році на Львівщині зменшилася на 7% порівняно з 2011 роком. За її словами, це сталося за рахунок вторинної переробки відходів.

«У 2012 році на території Львівщини утворилося 3350 тис. тонн відходів, це незначне збільшення порівняно з 2011 роком. Збільшилася кількість отруйних речовин 1-3 класу небезпеки», – підсумувала Башта.

 

Джерело: http://zik.ua

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар5 + шість =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |