Скільки буде коштувати проїзд в маршрутках

З різким падінням  гривні, так же різко почали рости ціни. Не є виключенням і громадський транспорт. Перевізники вже подали до Львівської ОДА розрахунки нових тарифів,  згідно з якими  з 1 квітня  міжміські маршрутки подорожчають на   40%  . Кілометр проїзду подорожчає з 30 копійок до 42. Якщо не піднімуть тарифів, власники маршруток погрожують з 1 березня транспортним колапсом. Обіцяють зупинити автобуси.

“Виручки не вистачає, щоб заповнити пальним бак, – бідкається водій маршруту №234 Жидачів-Львів Олег. – Заробляємо за зміну 900 гривень, а за пальне платимо 1680. Літр бензину — вже по 28 гривень. Ситуація з тарифами на проїзд в області жахлива. Перевізники більше місяця змушені чекати погодження з ЛОДА, мовляв, така процедура. Треба спростити процедуру підняття цін на проїзд”.

До розмови приєднується водій маршруту №555 Львів-Новий Розділ Микола: “Пасажири сваряться з нами, коли чують, що з квітня проїзд буде дорожчати. Дехто не розуміє, що в країні складна ситуація, ціна бензину б’є рекорди. Навіть за теперішніми розцінками (30 копійок за кілометр. – Авт.) плачуть. Люди стали менше їздити маршрутками. Переважно возимо студентів. Хто має змогу, користується електричкою”.  Нужен ли техосмотр.

Про збільшення тарифів до 6-8 гривень заговорили і перевізники, що обслуговують маршрути по Львову.

«Адже сьогодні питання стоїть однозначно: буде пасажирський автотранспорт чи не буде, – підкреслив Іван  Велійка  голова Асоціації перевізників Львівщини . – Асоціація перевізників Львівщини вже чотири місяці ініціює таке питання: аби підняття плати за проїзд не було болісним, потрібно шукати додаткові компенсатори. Одним із них має стати впорядкування перевезень пільгових категорій пасажирів”.

Не в захваті від підвищень тарифів пасажири.  Люди розуміють, що тарифи потрібно підвищувати за теперішньої економічної ситуації, але і  перевізники  повинні покращувати послуги і ввести прозору систему оцінки вартості перевезень. Багато говориться про електронний квиток, а зрушень в цьому напрямку досі немає.

За матеріалами: http://zik.ua/, http://www.wz.lviv.ua/

0
Знаходиться в: Новини Львівщина, Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. олег сказав:

    28 грн з нового роздолу, 23 з березини зараз проїзд

Додати коментар+ чотири = 5

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |