Шовний матеріал

Шовний матеріал – застосовується для надання хірургічної допомоги. Спочатку для з’єднання живих тканин використовувався кінський волос, деревні або бавовняні волокна, сухожилля тварин. Сучасний медичний шовний матеріал мало схожий на своїх попередників, але його мета і важливість залишилися незмінними. Завдяки сучасним технологіям шовний матеріал отримав ряд істотних переваг. Наприклад, гіпоалергенність, додаткові еластичність і пластичність, міцність, і, найважливіше, здатність до розсмоктування.
Сучасні шовні матеріали легко дезінфікуються. Сьогодні не розсмоктується і розсмоктується шовні матеріали поширені приблизно однаково. Критерієм вибору є область застосування.
Компанія «Этикон », що входить в корпорацію Johnson & Johnson, здійснює виробництво медичних інструментів і витратних матеріалів, які знаходять застосування в багатьох сферах. Хірурги багатьох країн світу активно використовують продукцію компанії, будь то ультразвуковий скальпель, шкірний клей, дренажі, голки або хірургічна сітка.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар4 + = дванадцять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |