Шкарпетки. Цікаво знати.

Шкарпетки – важлива частина чоловічого гардеробу і дуже затребувана жінками. Цим обумовлено різноманіття вироблених шкарпеток. Шкарпетки повинні бути доречні в будь-якій ситуації, гармонійно виглядати із загальною одягом і ідеально підходити до взуття. Вони перестали бути непомітними і вийшли «з тіні». Часом шкарпетки займають найбільш значущу позицію, грають роль яскравого аксесуара і є «родзинкою» образу.
Важко уявити собі людину, у якого немає шкарпеток. Будь то чоловік, жінка чи дитина – подібний предмет одягу є у всіх, без винятку. Шкарпетки часто приходять в непридатність, і на зміну одній парі купується друга, потім третя. Такий собі «кругообіг шкарпеток в природі» є відмінним підтвердженням того, що шкарпетки – найбільш ходовий товар в магазинах одягу. Носки купить оптом.
Колірна гамма шкарпеток дозволяє підібрати потрібну пару під будь-який одяг. Чоловічі шкарпетки темних і світлих відтінків йдуть, в основному, в одному кольорі і більш темними вставками. Логотип або візерунок у резинці носка або по підошві приємно розбавляють звично нудні чоловічі шкарпетки.
Носки розділяють по сезонам використання на:
– літні спортивні – легкі, відмінно вбирають воду і з хорошою вентиляцією, м’які, але міцні
– демісезонні спортивні – утеплені для занять спортом на відкритому повітрі в холодну пору року
– демісезонні, тобто завдяки якісному матеріалу шкарпетки підходять під всі пори року
– класичні, для шкарпетки на колготки різної щільності або на голу ногу під черевики, чоботи
– спортивні – для активного носіння під кросівки або черевики
– спортивні укорочені з більш привабливим зовнішнім виглядом під кросівки, кеди
Найчастіше шкарпетки купують в точках роздрібної торгівлі, при цьому в дуже обмеженому асортименті і за помітно вищими цінами. Однак логічніше і правильніше купити носки у виробника оптом будь-якого обсягу. Як правило, у дорослої людини розмір ноги змінюється не суттєво, тому покупка партії шкарпеток економічно обгрунтована.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |