Сезонна зміна шин

Сезонна зміна шин – важливий і обов’язковий процес в житті кожного автовласника.

З приходом весни автомобілісти починають ламати голову над тим, чи варто міняти гуму на літню відразу або ще почекати. Часом це питання стає справжньою загадкою, адже часто погода навесні в нашій країні надто вже непередбачувана. До того ж, багато хто вважає, що немає нічого поганого в тому, щоб «докотити» зимові колеса пізньою весною і влітку або, в кращому випадки, їздять на «всесезонці».

Давайте розберемося з головним питанням – чи варто робити заміну гуми на літню? Відповідь однозначна – обов’язково! Літні та зимові шини  істотно відрізняються за складом гумової суміші, оскільки їм доводиться працювати в різних температурних умовах. Логічно, що зимові шини краще «відчувають» себе в діапазоні температур від + 2-3˚С до -30˚С і більше, в той час як літнім шинам 385/65 R22.5 «комфортніше» буде при плюсовій температурі.

Зимова гума, на відміну від літньої, більш м’яка. Вже при температурі вище +10 градусів зимові шини починають гірше працювати, сильніше нагріваються під променями сонця і від теплого асфальту, стають м’якшими, швидше стирається малюнок протектора. А шипована гума – мало того, що зношується з настанням теплої погоди, шипи на мокрому асфальті подовжують гальмівний шлях і взагалі роблять некомфортною поїздку по сухій дорозі. Коли міняти гуму? А ось з цим питанням стикаються майже всі. Тут головне не прогадати. Поміняєш завчасно – в заморозки можеш опинитися на узбіччі.  Трохи затримаєшся зі зміною – в тепло ресурс зимових шин тане на очах.

Більшість  фахівців  радять міняти шини на літні, коли середньодобова температура перевалила відмітку + 5-7 градусів.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |