ФК Березина - офіційний сайт

2009

Підсумкова турнірна таблиця

Дорослі:

. Команда І В Н П З-П О
1 Ричагів 24 16 4 4 64-29 52
2 М. Горожанна 24 15 5 4 47-22 50
3 Розвадів 24 14 5 5 71-26 47
4 Надітичі 24 14 5 5 52-27 47
5 Кагуїв 24 13 5 6 58-42 44
6 Горішнє 24 12 5 7 47-42 41
7 Берездівці 24 9 6 9 58-45 33
8 БЕРЕЗИНА 24 7 6 11 49-51 27
9 Рудники 24 7 5 12 45-65 26
10 В.Горожанна 24 6 4 14 38-61 22
11 Вербіж 24 4 6 14 28-59 18
12 Верин 24 5 2 17 32-77 17
13 Н. Опарська 24 4 2 18 39-84 14

Юнаки:

. Команда І В Н П З-П О
1 Верин 24 19 3 2 65-15 57
2 Рудники 24 16 1 7 76-47 49
3 Надітичі 24 16 1 7 37-23 49
4 Берездівці 24 15 4 6 53-28 46
5 М. Горожанна 24 13 4 6 42-28 43
6 Кагуїв 24 12 4 8 53-40 40
7 Н. Опарська 24 10 2 12 37-46 32
8 Вербіж 24 9 3 12 40-40 30
9 БЕРЕЗИНА 24 7 4 13 44-63 25
10 Ричагів 24 7 3 14 33-63 24
11 Розвадів 24 7 2 15 42-61 23
12 В.Горожанна 24 5 3 16 33-63 18
13 Горішнє 24 3 2 19 27-77 11

Результати

І коло

МСКК Рудники-Березина(юнаки:2-3, дорослі: 4-1)
Березина-Верин(юнаки:1-2, дорослі:7-0)
В.Горожанна-Березина(юнаки:3-2, дорослі: 0-2)
Березина-Кагуїв(юнаки:1-1, дорослі: 2-2)
Надітичі-Березина(юнаки:2-1, дорослі: 1-0)
Н.Опапська-Березина(юнаки:4-4, дорослі: 4-1)
Вербіж-Березина(юнаки:4-1, дорослі: 1-1)
Ричагів-Березина(юнаки:1-4, дорослі: 2-1)
Березина-М.Горожанна(юнаки:0-1, дорослі: 0-2)
Розвадів-Березина(юнаки:0-1, дорослі: 0-0)
Горішне-Березина(юнаки:4-4, дорослі: 5-5)
Берездівці-Березина(юнаки:4-0, дорослі: 3-0)

ІІ коло

Березина-Рудники(юнаки:1-5, дорослі: 2-0)
Верин-Березина(юнаки:- +, дорослі:- + )
Березина-В.Горожанна(юнаки:+ -, дорослі: 4-3)
Кагуїв-Березина(юнаки:5-2, дорослі: 2-0)
Березина-Надітичі(юнаки:1-5, дорослі: 3-5)
Березина-Н.Опарська(юнаки:5-2, дорослі: 3-1)
Березина-Вербіж(юнаки:3-4, дорослі: 3-3)
Березина-Ричагів(юнаки:3-1,дорослі:2-3)
М.Горожанна-Березина(юнаки:4-0,дорослі:1-1)
Березина-Розвадів(юнаки:4-4,дорослі:1-4)
Березина-Берездівці(юнаки:-:+,дорослі:+:-)
Березина-Горішнє(юнаки:5-1,дорослі:8-0)

 

Дорослий склад команди 2009 рік

 

П.І.П. Дата народження амплуа
1 Білик Руслан Васильович 15.06.1987 воротар
2 Цвик Ігор Романович 22.02.1991 захисник
3 Калинич Олег Романович 17.06.1990 захисник
4 Наконечний Андрій Ярославович 17.10.1986 захисник
5 Свідрик Василь Євгенійович 17.01.1987 півзахисник
6 Лавро Олег Олександрович 04.11.1971 захисник
7 Бацик Дмитро Ярославович 07.11.1987 нападник
8 Яримович Володимир Богданович 20.07.1991 півзахисник
10 Лавро Володимир Олександрович 30.03.1981 захисник
12 Білінський Володимир Ярославович 04.081989 нападник
13 Регусевич Михайло Адамович 11.04.1964 захисник
14 Фіковський Михайло Михайлович 13.10.1985 півзахисник
15 Бацик Володимир Ярославович 30.06.1986 захисник
16 Какула Андрій Володимирович 04.09.1989 нападник
17 Брич Андрій Миколайович 05.08.1983 нападник
18 Кухарик Андрій Андрійович 03.03.1986 півзахисник
19 Загорецький Володимир Миколайович 09.08.1989 захисник
20 Феденьків Ігор Миколайович 10.02.1981 захисник
21 Зубрицький Тарас Богданович 22.02.1986 захисник
22 Пірус Андрій Богданович 10.12.1986 захисник
23 Партин Володимир Володимирович 26.07.1986 півзахисник

Юнацький склад команди 2009 рік

 

П.І.П. Дата народження амплуа
1 Яримович Тарас Мирославович 16.09.1995 воротар
2 Білінський Олег Ярославович 11.10.1992 півзахисник
3 Яримович Іван Богданович 02.07.1994 нападник
4 Деркач Андрій Олегович 10.10.1994 захисник
5 Малицький Роман Романович 21.03.1992 півзахисник
6 Дубик Андрій Андрійович 26.02.1993 захисник
7 Лавро Павло Осипович 22.06.1991 півзахисник
8 Лавро Петро Осипович 22.06.1991 захисник
10 Лавро Роман Олегович 14.08.1994 нападник
12 Бацик Максим Ярославович 21.01.1994 півзахисник
13 Петрів Степан Богданович 15.10.1991 воротар
14 Процан Роман Богданович 30.11.1991 півзахисник
15 Присташ Олег Василбович 20.03.1993 захисник
16 Калинич Іван Васильович 25.07.1995 нападник
17 Щурко Богдан Михайлович 04.09.1993 півзахисник
18 Борусовський Василь Петрович 05.01.1993 півзахисник
19 Кулик Роман Васильович 16.02.1996 півзахисник
20 Бацик Ігор Богданович 28.09.1993 захисник
21 Заставський Назар Андрійович 24.04.1991 захисник
22 Ковальчук Роман Романович 12.05.1992 захисник
23 Тимчула Андрій Васильович 05.08.1991 нападник
24 Борисовський Олег Михайлович 21.02.1996 півзахисник
25 Шуманський Іван Євгенович 10.02.1991 захисник

Сайт села Березина Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2014
При використанні матеріалів гіперпосилання обов'язкове!!!!!
Розробка сайту © Василь Свідрик
Яндекс.Метрика