Що таке штучний камінь

В якості основного матеріалу при виробництві штучного каменю використовують бетон. За своїм зовнішнім виглядом штучний камінь не відрізняється від природних гірських порід.
Існують три основні види штучного каменю: штучний камінь на бетонній основі, керамічний граніт і агломерати (або конгломерати).

Керамічний граніт виробляють шляхом пресування маси при тиску 400-500 кг / см2, після чого проводиться випал з температурою 1200-1300 градусів С. Внаслідок цієї операції керамічний граніт перетворюється на екологічно чистий, високоміцний, стійкий до ультрафіолету і перепадів температури матеріал. Крім того, такий продукт здатний протистояти практично всім кислотам. Зовні керамічний граніт більше схожий не на натуральний камінь, а на скло або кераміку. Його недоліком є ​​те, що він не піддається складній обробці з метою отримання фігурних виробів. Тому керамічний граніт застосовують в основному при виробництві плитки для підлоги. При дотриманні технології укладання підлога з цього матеріалу здатний утримувати тиск до 200 кг / см2. По своїй фактурі керамічний граніт ділиться на матовий, напівматовий, полірований, глазурований і рельєфний.

Агломерат (конгломерат) або промисловий мармур виробляється на основі поліефірної смоли, з додаванням природного наповнювача у вигляді крихти з натуральних каменів, таких як мармур, граніт, вапняк і ін. Залежно від комбінації останніх і ступеня додавання кольорового пігменту виробляються різні колірні і фактурні рішення . Вироблені на основі мармуру і поліефірної смоли агломерати мають високу міцність, низьку гігроскопічність і підвищену морозостійкість. Однак агломерат поступається натуральному каменю по впливу ультрафіолету і кислотовмісних рідин.

Отделка прихожей искусственный камень фото.Одним з найпоширеніших видів оздоблювального матеріалу є штучний камінь, до складу якого входять цемент, пісок, керамзит, спучений перліт, керамічна крихта, пемза, а також пластифікуючі, гідрофобізуючі і армуючі добавки і пігменти. Матеріал проходить ефективну подвійну забарвлення – спочатку піддається зовнішньому фарбуванню, а потім наноситься спеціальний водовідштовхувальний склад. Такий штучний камінь довів свою довговічність і практичність. Він у кілька разів легше натурального каменю, що виключає необхідність додаткового посилення поверхні, на яку його укладають. Оздоблювальні матеріали з такого каменю вельми зручні для облицювання: вони мають плоску грань з одного боку, а з іншого – поверхня схожу з натуральним каменем. Оздоблювальні матеріали зі штучного каменю успішно застосовуються як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки будівель.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |