Санаторій Весна Трускавець

фото http://greentruskavets.com/

Санаторії Трускавця відрізняються своєю гостинністю і прекрасними архітектурними формами. Кожен санаторій має свій басейн і володіє своєю яскравою індивідуальністю і візитною карткою та й ціни на відпочинок і лікування прийнятні, і що найголовніше всі санаторії розташовані в мальовничому місці курорту Трускавець.

Зокрема, санаторій Весна Трускавець – розташований в центральній частині міста, в безпосередній близькості від бювету мінеральних вод та лісопарку, в 50м. від нижнього бювету мінеральних вод.
Відпочиваючі отримують лікування в новому фешенебельному реабілітаційно-діагностичному комплексі «МЕД-Палас», і лікувально-оздоровчому комплексі БОЛ-1.

Трускавец санаторий весна це місце де лікують захворювання нирок і сечовивідних шляхів, захворювань органів травлення, порушення обміну речовин, урологічні патології, супутніх захворювань: статевих органів, нервової системи, а також реабілітація хворих після операцій на жовчовивідних шляхах. В санаторії працюють два терапевтичних і одне урологічне відділення, клінічна та біохімічна лабораторії, рентгенологічний, стоматологічний, масажний, фізіотерапевтичний, урологічний кабінети, кабінет функціональної діагностики та лікувальної фізкультури.

Також в санаторії пропонують 3-х разове дієтичне харчування , 3-х разовий дієтичний шведський стіл. Відпочинок і лікування в санаторії Весна буде для вас незабутнім.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. Алена Максимова сказав:

    А мы вот в Трускавец хотим поехать семьёй, уже и варианты отелей подбираем здесь https://belveder-tur.com/ru/truskavets/ такой большой выбор, что и глаза разбегаются.

  2. Ева сказав:

    Я б ще порадила санаторій Шаян http://vsesanatorii.com/sanatorii-shayan-mvs-zakarpattya/ мы вже багато років разом зі своєю сім’єю проходимо оздоровлення та лікування саме в цьому санаторії. Завжди гарний приймання та гостинність з їхньої сторони.

Додати коментар



чотири − = 1

Додати



   Новини cпорту:



Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |