Самооборона Львівщини зібрала понад 4 млн грн для військових в АТО

фото http://real-vin.com/

Сьогодні, 3 липня, громадська ініціатива «Центр забезпечення» у Львові, яка займається збором коштів, пошуком, закупівлею та доставкою бронежилетів, захисних шоломів та іншого спорядження для українських військових, оприлюднила фінансову звітність витрачених коштів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Народної самооборони Львівщини.

Отож, відповідно оприлюднених даних, на підтримку українських військових, які беруть участь в АТО, вдалося зібрати понад 4 млн грн.

Так, до Центру забезпечення надійшло 307 033 грн, 10 675 дол. США, 233 986 євро. Станом на 2 липня витрачено 58 075 грн, 1800 дол. США, 197 314 євро.

Як відзначив керівник ГФ «Народна Самооборона» Валерій Веремчук, такий крок – оприлюднення усіх витрат центру забезпечення – передбачений від самого початку діяльності Центру.

Додамо, що суми внесків дуже різні – від кількох десятків тисяч євро до кількох сотень гривень.

Як відомо, Центр забезпечення – це громадська ініціатива ГФ «Народна Самооборона» у співпраці з Центром військового капеланства.

 

Джерело: http://zaxid.net/

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |