Садочки влітку

Наступні дошкільні навчальні заклади, які відвідала автор, – «Струмок» у Березині та «Вишенька» у Розвадові.

Кажуть, що перший – найкращий у районі. Щоби переконатися, що це не вигадка, прямую у Березину. Спілкуюся із завідувачем “Струмочка”. Привітна Лідія Говдун очолює колектив 12 років. Вона дуже детально розповіла про «Струмок», який відвідує близько 160 дітей не тільки місцевих, а й із Роздолу, Крупська та інших населених пунктів. Звичайно, виникають проблеми з місцями. Але завідувач запевнила, що намагається задовольнити усіх. Часто шукають виходу із таких ситуацій колективно із батьками на зборах і щоразу знаходять компроміс. Із 6 вікових груп, які діють у садку, одна – раннього та 5 – дошкільного. Базова програма – «Українське дошкілля», для старших дітей додатково використовують програму «Впевнений старт». Кожен із десяти вихователів намагається використовувати також нетрадиційні методи з метою зацікавлення маленят. Іноді беруться тут і за доволі складні (як для малечі) теми. Ось і нещодавно до дня Конституції провели тематичне свято, на яке запросили депутатів Березинської сільської ради. Діти щиро співали Гімн України, мали цікаві розваги. А справжньою кульмінацією стала пісня «Хочу я» у виконанні Андріянки Гудими та Іринки Лавро.

Серед пріоритетів «Струмка» – тісна співпраця з батьками, які ніколи не стоять осторонь і завжди «йдуть назустріч» потребам установи. Наприклад, разом з батьками діти проводять весняну чи осінню толоки, а також забезпечують благоустрій подвір`я. Лідія Богданівна переконана, що старше покоління має створювати для дітей усі умови для їхнього естетичного виховання. На запитання «Чого б Вам зараз найбільше хотілося?» завідувач відповіла: «Хочеться миру, спокою, хочеться цивілізованого європейського життя». Не можна не погодитися з Лідією Богданівною. Адже зараз важко думати про щось інше, крім війни на Сході нашої країни…

 

Мар’яна Карлицька, http://www.mykolaiv.lviv.ua/

0
Знаходиться в: Новини Березина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментаршість − 6 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |