Рішення XXIX сесії Миколаївської районної ради Про суспільно-політичну ситуацію в Україні

УКРАЇНА
МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XХІХ позачергова сесія VІ демократичного скликання
від 1 грудня 2013 року
м. Миколаїв

Про суспільно-політичну ситуацію
в Україні

Враховуючи норми ст. 19 Конституції України, відповідно до ст.ст. 10, 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в Україні, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Підтримати резолюцію Народного віча у Києві від 1 грудня 2013 року (додається).
2.Звернутися до керівництва США і ЄС з проханням запровадити санкції до вищих посадових осіб України, винних у насильницьких діях стосовно учасників мирного Євромайдану в місті Києві 30 листопада цього року, а також членів їхніх сімей.
3. Звернутися до правоохоронних органів району висловити своє ставлення до подій у державі через ЗМІ.
4. Оприлюднити рішення районної ради й резолюцію Народного віча у Києві в засобах масової інформації й мережі Інтернет.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради.
Голова районної ради Ольга Жила

 

 

РЕЗОЛЮЦІЯ НАРОДНОГО ВІЧЕ

м. Київ

1 грудня 2013 року

30 листопада 2013 року за прямим наказом Віктора Януковича, виконавцем якого був міністр внутрішніх справ Захарченко, був вчинений злочин проти дітей, студентів, хлопців та дівчат, які вийшли на Євромайдан у м. Києві із мирною акцією протесту, аби захистити своє європейське майбутнє.

Спецпідрозділ «Беркут» по-звірячому побив її учасників та розігнав Євромайдан, проливши кров на Майдан Незалежності в Києві. Але ми повернули сьогодні дух Свободи на цей Майдан, який перетворився на нашу точку опору.

Відмовившись підписати Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом, влада позбавила Україну права на вибір, вкрала мрію мільйонів співвітчизників жити в цивілізованій європейській та заможній державі.

Піднявши руку на беззахисних дітей, режим Януковича оголосив війну власному народу. Українці прокинулися в іншій країні – авторитарній та поліцейській, в країні якою керують не лише зрадники, але й відверті бандити.

За таких обставин, ми, громадяни, керуючись Конституцією України – беремо владу в свої руки та оголошуємо поза законом режим Януковича. Людина, яка сьогодні займає офіс президента, віднині не має жодного легітимного і морального права називатися главою держави і виконувати його обов’язки.

У відповідь на злочинні дії влади, які становлять пряму загрозу життю і здоров’ю громадян, сьогодні у річницю проведення всеукраїнського референдуму за Незалежність, ми, народ України, учасники Народного віче, вирішили:

1. Оголосити тотальну мобілізацію усіх опозиційних сил, патріотичної громадськості та закликати до проведення акції громадської непокори.

2. Підтримати організацію Штабу національного спротиву (ШАНС), створеного опозиційними політичними партіями «Батьківщиною», «Свободою» та УДАРом із залученням представників громадськості, студентства, страйкомів, усіх, хто відстоює європейський вибір України.

Створити обласні відділення Штабу національного спротиву, як єдину альтернативу злочинній владі та задля організації опору злочинному режимові по всій Україні.

3. Підготувати проведення Загальнонаціонального страйку з центром у м. Києві.

4. Доручити опозиційним політичним силам організувати скликання позачергових сесій місцевих рад, на яких ухвалити резолюції щодо негайної відставки Уряду Миколи Азарова та Віктора Януковича з посади президента, прийняти рішення про недовіру місцевим органам виконавчої влади.

5. Вимагати арешту та притягнення до кримінальної відповідальності міністра внутрішніх справ Захарченка, винного у виконанні злочинного наказу щодо кривавого розгону учасників Євромайдану.

Домагатися відставки уряду Миколи Азарова та Віктора Януковича з посади президента за зраду національних інтересів України та віддання злочинного наказу про побиття учасників Євромайдану в м. Києві із подальшим притягненням його до кримінальної відповідальності.

Вимагати проведення одночасних дострокових президентських та парламентських виборів в Україні.

6. Вимагати негайного застосування персональних санкцій зі сторони США, Європейського Союзу та інших демократичних країн світу до режиму Януковича за систематичне і грубе порушення основоположних прав людини і громадянина в Україні.

Санкції мають включати заборону на в’їзд, замороження банківських рахунків, активів та власності всіх вітчизняних високопосадовців, причетних до репресій проти власного народу.

7. Вимагати ліквідації антинародного спецпідрозділу «Беркут», звільнення з органів МВС без права поновлення та притягнення до відповідальності керівництва підрозділу і всіх бійців, які брали участь в побитті дітей, журналістів та інших громадян на Майдані Незалежності в м. Києві.

***

Ми, учасники Віче, доручаємо новій демократичні владі, обраній на дострокових парламентських і президентських виборів негайно підписати Угоду про Асоціацію України з Європейським Союзом, зупинити політичні репресії, звільнити Юлію Тимошенко та повернути Україну на демократичний шлях розвитку.

Джерело: http://www.mykolaiv.lviv.ua/

 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |