Прощавай, Букварику, наш найкращий друже!

Під такою назвою в Березинській  школі відбулося свято у найменших школярів. Під керівництвом першої вчительки, Зубрицької Ольги Броніславівни, учні підготували цікаве прощання з першою книжкою. Діти співали пісні, декламували вірші, розгадували загадки. “Букварик”, якого проводжали учні, перевірив чи всі діти знають абетку і чи вміють швидко читати.

Також учні розказали, що не тільки українську абетку вони вчили весь рік. Разом з вчителькою англійської мови Борачок Тетяною Юріївною діти підготували “сторінку англійської мови”, на якій показали свої знання з іноземної мови.

Присутні на святі батьки та вчителі привітали маленьких школярів з успішним закінченням 1 класу і вручили грамоти і маленькі подарунки. Директор школи , Березюк Мирон Теодорович, побажав дітям міцного здоров’я, успіхів та продовжувати гризти граніт науки і на літніх канікулах.

 

Джерело: http://berezunaschool.ucoz.ua/

0
Знаходиться в: Новини Березина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |