Прохід в 1/4 фіналу кубка району

Звітний  кубковий матч з Липівкою виявився надзвичайно напруженим і драматичним.  Майже весь матч ігровою і територіальною перевагою володіли гості, а ми лиш відбивалися і пробували щось створити на контратаках.
Але,  за два тайми основного часу і два додаткового,  голів  вболівальники так і не побачили. З кожною хвилиною градус напруженості зростав. Було багато апеляцій гравців в сторону арбітрів, і багато фолів з обох сторін.

На жаль,  не обійшлося без травм.  Спочатку серйозного ушкодження зазнав незмінний центральний захисник Андрій  Наконечний, а потім ще серйознішу травму отримав ветеран команди Лавро Володимир.

В серії післяматчевих пенальті фортуна була на стороні березинської команди. Також, окремо слід відзначити  нашого голкіпера Білика Руслана.  Ціною двох серйозних травм наша команда вийшла в 1/4 фіналу кубка району.

МСКК “Рудники” 2 – 0 “ІММ” Устя
“Біорена” Черниця 0 – 1 КСК “Берездівці”
ФК “Раделичі” 4 – 1 ФСК “Щирок” (Вербіж)
“Будінвест” (Верин) 2-2 (пен. 4-2) СКК “Дністер” Київець
“Вихор” (В.Горожанна) 4 – 0 ФК “Кагуїв”

Програючи після першого тайму 0 – 4  в другому пробували відігратись наші юнаки, але трішки не вистачило часу.