Про тарифи на перевезення пасажирів

Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 02.04.2015 № 127/0/5-15 «Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні», зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у Львівській області 3 квітня 2015 року № 3/1700, встановлені нові тарифи для всіх суб’єктів підприємницької діяльності, незалежно від форм власності.

Відповідно до розпорядження граничний тариф (без урахування податку на додану вартість, витрат, пов’язаних з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах та автостанціях, страхового платежу з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті) за 1 км проїзду пасажира становить:

– 0,42 грн. для суб’єктів підприємницької діяльності, які є платниками податку на додану вартість, але не менше 3,30 грн. за поїздку;

– 0,50 грн. для суб’єктів підприємницької діяльності інших систем оподаткування (не платників податку на додану вартість), але не менше 4,00 грн. за поїздку.

Проте, Львівською обласною державною адміністрацією досягнуто попередньої домовленості з перевізниками області щодо поетапного підняття тарифів на перевезення.

Підняття тарифів відбудеться у два етапи.

Перший етап підняття тарифу на перевезення заплановано з 14.04.2015 у розмірі 0,38 коп. (без урахування податку на додану вартість, витрат, пов’язаних з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах та автостанціях, страхового платежу з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті) за 1 км проїзду пасажира.

Другий етап з 01.06.2015 – 0,42 коп. (без урахування податку на додану вартість, витрат, пов’язаних з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах та автостанціях, страхового платежу з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті) за 1 км проїзду пасажира

У випадку стабілізації цін на паливо-мастильні матеріали та інші запасні частини другий етап підняття тарифу може корегуватись.

 Джерело: http://mykolaiv-rda.lviv.ua/

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар9 − п'ять =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |