Позашляховики Range Rover

Land Rover є брендом висококласних позашляховиків. Land Rover (вимовляється як Ленд Ровер — британська автомобільна компанія, яка спеціалізується на виготовленні позашляховиків. Є самостійним відділенням індійського концерну Tata Motors.
Range Rover — це люксові позашляховики, що виробляються компанією Land Rover. Range Rover став першим у світі автомобілем класу «люкс» для будь-яких дорожніх покриттів. Хоча перший Range Rover і відрізнявся ходовими якостями седана преміум-класу, в ньому, зрозуміло, не було обробки, властивої престижним автомобілям. Вона з’явилася досить багато років по тому.
Перший Range Rover з’явився у 1970 році. З того часу компанією випущено вже чотири покоління  Range Rover:

  • Перше покоління (1970—1996)
  • Друге покоління (1994—2002)
  • Третє покоління (2002—2012)
  • Четверте покоління (з 2012)

Останні марки Range Rover стали великим кроком вперед, вони поставили нові орієнтири у сегменті повнопривідних автомобілів, як в плані розкоші, так і в плані можливостей трасового і позашляхового водіння. І хоча позашляховик Range Rover – це шалена розкіш, але вона того варта.

Все частіше на сучасні автомобілі встановлюють пневматичну підвіску, яка має ряд переваг перед аналогом пружинного типу. Однак, безумовно, є у цієї системи і свої недоліки, наприклад, неабияк зношена пневмопідвіска може призвести до того, що ваш автомобіль буде не придатний до їзди, незважаючи на хороший стан решти запчастин. Ремонт пневмоподвески range rover . Пневматична підвіска – ряд пристроїв, здатних автоматично регулювати кліренс автомобіля і тиск в пневмобаллонах, що виступають у ролі пружин і амортизаторів, тим самим покращуючи плавність ходу автомобіля і роблячи знаходження в автомобілі більш комфортним. Крім того, такий тип підвіски здатний неабияк поліпшити їздові якості автомобіля, збільшивши кліренс авто.

Переваги пневматичної підвіски повною мірою виявляються на позашляховиках, які спочатку мають жорстку амортизовану підвіску. Для комфортної їзди на такій підвісці необхідно регулярно проводити її настроювання й регулювання, чого не можна сказати про ремонт стандартної пневмопідвіски, який потрібно значно рідше.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарвісім − 4 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |