Поліцейський з минулого

Історія розгортається в наш час. Головний герой – Олексій Дивов (Гоша Куценко)впав більш  20 років тому в літургічний сон, і ось зовсім недавно чудесним чином без будь-яких надій прокинувся, всі новинні канали передали Олексій Дивов – прийшов до тями. Як би  це банально  не звучало, але коротке замикання і випадковий казус повернули Олексія до життя.
Все починалося в середині 90 років, країна була в занепаді, бандити правили у в багатьох сферах від медицини до торгівлі. Але Олексій Дивов був не прогинаючим  співробітником міліції працював чесно, і ніколи не брав хабарів. Саме за цю працьовитість він і отримав кулю, яка і ввела відчайдушного капітана в кому.
За 20 років час світ значно змінився. Пішли в минуле такі поняття як «братки», «рекет», «кришування», Последний мент 3 сезон. Молоді поліцейські працюють цивілізованими методами. Але Олексій Дивов до цього не звик. За часів його молодості все було інакше. І що найцікавіше – багато з цих методів, на подив його молодих колег, працюють і сьогодні.
Від усіх нововведень і перетворень у Льоші голова йде обертом, не кажучи ще про високотехнологічні  гаджети. Бідний Льоша, він і слова такого не чув. Як бути в цій новій країні і в новому суспільстві, де знову ж таки вистачає злодіїв і порушників закону. Тільки тепер ситуація трохи змінилася, ворог став більш досвідченим і вміє добре ховатися і вуалювати злочинну діяльність. До того ж власних проблем, пов’язаних з сім’єю у Олексія цілком вистачає. Він випробував якийсь шок, коли побачив як подорослішала дочка, а звістка про те, що дружина вийшла заміж за іншого привів в жах.
Протягом усіх серії Олексій намагається звикнути до нового світу і вписатися в нього. Вийде чи ні? Дізнаємося, якщо будемо стежити за виходом серій третього сезону. Нас чекають нові розслідування, нові методи і нові повороти в житті героїв.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |