Покровафест у Миколаєві

Сьогодні, у неділю, 22 вересня в м.Миколаєві (Львівська область) відбудеться патріотичний фестиваль «ПокроваФест», організатором якого є Миколаївське міське об’єднання «Просвіта».
Метою даного фестивалю є вшанування героїв УПА, популяризація героїчного минулого козаків та пропаганда здорового способу життя.
Розпочнеться дійство о 14.00 у центрі міста (площа Незалежності) виставкою упівської зброї, яку проводитимуть учасники товариства «Пам’ять», а представники львівського козацтва презентуватимуть дві козацькі гармати. Відвідувачі отримають вичерпну інформацію про виставлені експонати та матимуть змогу випробувати їх на міцність. Виставка триватиме до 18.00.
О 16.00, просто неба, відбудеться показовий виступ школи бойового гопака імені Богуна (м.Львів).
Пізніше, о 17.00, у дзеркальному залі міського палацу культури, буде проведений благодійний аукціон творів мистецтва. Усі отримані від аукціону кошти будуть витрачені на ремонт будівлі історико-краєзнавчого музею Миколаєва.
А о 18.00 розпочнеться концерт патріотичної пісні.

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− п'ять = 3

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |