Підводні камені кредитивуння готівкою.

Кредитування це складний вид економічних відносин між позичальником і кредитором. У позичальників, як правило, немає достатнього досвіду в придбанні кредитних продуктів, укладенні договорів, страховок, обліку комісій.

Саме тому дуже багато важливої ​​для позичальників інформації часто залишається «за кадром».

Часто ситуація складається так, що терміново необхідні гроші. Це знайоме багатьом.

Не важливо на що ви збираєтеся їх витратити: це може бути подарунок коханій людині, покупка необхідної побутової техніки, довгоочікувана поїздка у відпустку, ремонт, та хіба мало що може знадобитися сучасній людині? А очікування, коли необхідна сума у ​​Вас буде, може затягнутися надовго. Що робити?

У цій ситуації на допомогу приходить банк. З пропозицією кредит готівкою. кредит наличными киев Ця послуга дуже зручна: вона дає можливість отримати готівку дуже швидко.

Оформлення кредиту готівкою досить проста і вже налагоджена процедура, яка займає всього один день. Умови отримання кредиту прості, набір документів мінімальний: від вас потрібно паспорт. Навіть довідку про доходи не завжди потрібно, але за такий кредит банк бере підвищений відсоток.

Однак, отримання кредиту готівкою може приховувати безліч підводних каменів, які непідготовлена ​​людина може не помітити або просто не звернути на них належної уваги. З якими так званими підводними каменями кредиту готівкою може зіткнутися позичальник?

  • Банки часто озвучують дуже низькі процентні ставки (від 15% річних) і привабливі умови, під якими заховані великі додаткові комісії. Ефективна процентна ставка іноді досягає більше 70%!
  • Деякі банки встановлюють великі комісії за дострокове погашення кредиту.
  • Банк повідомляє тільки про річні відсотки по кредиту. Але, крім річних виплат, інші платежі, такі, наприклад, як комісія за розгляд заявки, за факт видачі самого кредиту, за ведення рахунку та оформлення договору купівлі-продажу.

Як скористатися такою зручною послугою, як кредит готівкою, і не потрапити ці самі підводні камені? Найпростіший і перевірений спосіб це звернутися до юристів, які професійно знають всі банківські та фінансові тонкощі і нюанси.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. Aleksandr675 сказав:

    у вас могут возникнуть проблемы когда вы берете кредит, их решение могу описываться в этой статье , рекомендую прочитать

  2. Aleksandr228 сказав:

    Якщо задумаєтесь брати кредит, то можу порадити сервіс, яким сам користуюсь. Їхній сайт https://t.me/s/skywards_UA порівнює умови кредиторів і допомагає вибрати найвигідніші умови кредитування.

Додати коментар+ 6 = дванадцять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |