Підсумок сезону 2010

Ось і закінчився цьогорічний футбольний сезон. В підсумковій турнірній таблиці наша команда розташувалась на третій сходинці, і завойувала бронзові нагороди першості. Не можу сказати, що це поганий результат, але завдання виходу в першу лігу, поставлене на початку сезону ми не виконали. Хоч з другої сторони, зважаючи на те, що граємо ми лише другий рік і команда ще тільки набирає досвіду, це безперечно великий позитив. За ці два роки зібрався хороший колектив і саме головне, що на 90% він складається з своїх гравців. Навідміну від команд інших населених пунктів, де співвідношення “легіонерів” і футболістів з свого села діаметрально протилежне. Тож гравцям молодіжної команди, і взагалі молодшим дітям є стимул вдосконалювати свою футбольну майстерність, щоб в майбутньому виступати за своє село.
Якщо ж аналізувати сезон 2010 в цифрах то отримаєм наступну ситуацію: 14 перемог( з них: 8 вдома, 6 в гостях), 2 нічиї(обидві вдома) і 8 поразок (3 вдома, 5 в гостях), забили 46 мячів, пропустили – 43. Найбільша поразка цього року в першому турі від Горішнього 5-1, найбільші перемоги 6-3 від В. Горожанни і Кагуїва. Були матчі в яких на останніх хвилинах просто виривали перемогу, а бувало, що і безглуздо втрачали. Не можна не згадати суддівські помилки і відверті підсуджування командам суперників, через які втрачалися дорогоцінні очки. Було по різному. І врезультаті ми приземлилися на третій позиції, і відставання від першого-другого місця склало 9 очок. І з однаковим показником по набраних очках ми обійшли команду Рудник за рахунок найбільшої кількості перемог в усіх матчах чемпіонату(першості)(п.4.1 Регламенту чемпіонату району з футболу сезону 2010).
Юнацький склад команди набрав 32 очки і посів 8 місце.
Дякуємо нашим вболівальникам, які гаряче підтримували нас в домашніх і виїзних(деколи переважаючи за чисельністю прихильників команд-господарів) матчах.
Тож чекаєм весни, нового сезону і нових футбольних баталій.

0
Знаходиться в: Спорт

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар9 + = десять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |