Підсумки ралі “Галіція” + відео

Вчора завершилось  цьогорічне ралі «Галіція», яке  цього року ще й  мало  статус VIII етапу Кубка Європи й об’єднаного етапу чемпіонату Білорусії. Міжнародний рівень  авторалі, що проходило на території нашого району було підтверджено не тільки якісною організацією гонки та її динамічним дводенним форматом, а й великою кількістю іноземних учасників і напруженою боротьбою на трасі. Постійний дощ і надзвичайно слизьке покриття траси виштовхнули з перегонів половину учасників. У підсумку до фінішу гонки з 46 екіпажів, що стартували, дісталися лише 23. Переможцями цього року стали Валерій Горбань і Володимир Корся – перший екіпаж команди Mentos Ascania Racing.

Крім можливості побачити провідних гонщиків  України і Європи ще одним плюсом для жителів Миколаївщини було те, що спеціально для ралі були хоч трохи полатані  дороги. Отож, 1О ралі “Галація”   завершилось. На пам’ять залишились цікаві фрагменти цих перегонів.

 

 

 

відео: http://www.youtube.com/watch?v=SnhtV34awlc

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |