Підготовка до ралі “Галіція”

Як повідомляється на сайті ЛОДА 7 червня, відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення 11-го етапу Кубку Європи, 3-го етапу Чемпіонату України «10 Ралі Галіція»  (12 – 13 липня 2013 року).

Варто зазначити, що  декілька років гонка проходила трасами карпатських перевалів, однак у 2003 році спецділянки були вперше прокладені гравійними дорогами Миколаївського району Львівщини. Цього року змагання відбуватимуться на території Миколаївського та Жидачівського районів та у місті Львові. Основна траса проходитиме в Миколаївському районі та будуть ще 2 спецділянки. Траса цього року прокладена за межами населених пунктів задля безпеки громадян.

Члени організаційного комітету обговорили результати виконання завдань попереднього засідання та заслухали доповідачів з Миколаївського та Жидачівського районів. На даний момент погоджено вже 90 % траси, визначено обсяги робіт і ділянки, де необхідно виконати ямковий ремонт, також визначені місця для фан-зон та проведена роз’яснювальна робота з населенням.

Для участі у змаганнях були відправлені запрошення 12 країнам Європи.  Очікується участь понад 70 екіпажів.

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар1 + = п'ять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |