Перша сесія новообраних депутатів

Як повідомляється, на офіційному сайті Миколаївської РДА  17 листопада відбулася перша сесія новообраної Миколаївської районної ради сьомого демократичного скликання. Голова районної виборчої комісії Ярина Гичка поінформувала про підсумки виборів депутатів районної ради, що відбулися 25 жовтня 2015 року, та визнання повноважень депутатів.

Відповідно до Закону «Про місцеві вибори» районна рада обрана в кількості 34 депутатів від 8 політичних партій. За підсумками виборів депутатами районної ради стали 8 представників Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», по 5 мандатів отримали Народний Рух, УКРОП та «Самопоміч», 4 – ВО «Батьківщина», 3 – представники Радикальної партії Олега Ляшка, по 2 депутати від політичних партій «Громадянська позиція» та ВО «Свобода».

Після взяття до відома цієї інформації новообрані депутати сформували тимчасову Президію, Секретаріат, Лічильну комісію та затвердивши порядок денний перейшли до вирішення організаційних питань – обрання голови і заступника голови районної ради сьомого скликання та прийняття рішення про постійні комісії районної ради.

У результаті таємного голосування головою районної ради обраний  Зубрицький Тарас Богданович (Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ярослав Папуга, сільські, селищні голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств, профспілкових органів, громадських організацій, політичних партій, представники засобів масової інформації.

Новообраний голова районної ради подякував депутатам за довіру та пообіцяв працювати задля подальшого розквіту району

 

У кишені кожного лежить смартфон. Для когось це просто пристрій голосового зв’язку, для деяких – цілий всесвіт зі світом додатків, сервісів і необмеженими можливостями. Саме смартфони залишаються одним з найбільш швидкозростаючих сегментів ринку споживчої електроніки, щороку з’являються нові гравці, а кількість доступних моделей обчислюється тисячами. Купити  Смартфоны THL можна на сайті Midexpress.

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |