Переваги точкових світильників

Точковий світильник – це пристрій, що має невеликі розміри, який  вбудовується в підвісну стелю або стіни. Розміри, форма конструкції і дизайн можуть бути абсолютно різними. На сучасному ринку їх є величезна кількість. У конструкції світильника використовується зазвичай лампа денного світла або галогенна.
У квартирах і офісах, на кухнях і  у ванних кімнатах, сходових клітках і басейнах функцію якісного освітлення прекрасно виконують точкові світильники. Вони стали незамінною частиною практично будь-якого інтер’єру, так як здатні не тільки висвітлювати, а й прикрашати, і надавати приміщенню закінчений, а часом навіть витончений вид. Добре відома здатність точкових світильників візуально змінювати простір, роблячи його вище і ширше.
У кімнатах точкові світильники завжди використовуються в якості доповнення до основного джерела освітлення. Такими світильниками можна візуально розділити приміщення на зони, додати інтер’єру сучасний, привабливий, але, в той же час, дуже комфортний зовнішній вигляд. Точкові світильники ціна. У побуті такі прилади освітлення дуже популярні на кухнях, де необхідно підсвітити робочу поверхню столу, в ванних кімнатах, де вони створюють ефект неяскравого, а дуже спокійного освітлення, і навіть в шафах, де вмонтовані в поверхню шафи точкові світильники будуть допомагати в пошуку необхідного одягу без необхідності включення основного світла.
Точкові світильники на світлодіодах мають наступні ппереваги:
– Світлодіодні світильники позволяють забезпечити  велику економію енергії.
– Високий рівень безпеки і екологічності!
– Стабільна робота led в широкому діапазоні напруги гарантує комфортне освітлення, яке не залежить від перепадів, відсутність мерехтіння.
– LED світлодіодні світильники розподіляють світло рівномірно, не створюючи відблисків.
– Відсутність інфрачервоного (ІК) і фіолетового (УФ) випромінювання роблять лампи найбільш безпечними та комфортними для Вас і Ваших гостей.
– Довговічність.
– Механічна міцність, так як комплектація проведена з матеріалів найвищої якості.
– Високі технічні характеристики продукції і необхідний рівень освітлення.
Точкові елементи світла дозволяють звільнити кімнату від висячих над головою люстр, торшерів і різних освітлювальних приборов. Сьогодні  ринок освітлення дуже різноманітний, що цілком дозволяє їм замінити своїх попередників. При цьому точкові світильники нітрохи не поступаються люстрам. Точкове освітлення доступне будь-якому користувачеві, завдяки сучасним матеріалам, що застосовуються при виробництві точкових світильників, які роблять їх простими в експлуатації.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− шість = 0

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |