Перекрили трасу Київ–Чоп

Сьогодні 26 листопада, працівники Жидачівського целюлозно-паперового комбінату перекрили трасу Київ–Чоп поблизу с. Більче Миколаївського району на знак протесту проти закриття підприємства. Люди  готові до більш радикальних акцій, якщо влада не допоможе їм. Наступного разу вони  погрожують перекрити трасу Київ-Чоп біля Миколаєва, де не буде об’їзду. «Люди доведені до відчаю. Близько тисячі працівників з серпня не отримують зарплати. Усі вони мають сім’ї», – розповів голова профспілкової організації Жидачівського ЦПК Степан Шминець.

Чоловік переконує – підприємство штучно доводять до банкрутства. За його словами, продукція, яку вони виготовляють, унікальна на ринку України.

«Найрентабельніший цех, в якому виготовляли паперові лотки для яєць, закрили. Наші птахофабрики впали на коліна – немає потужностей. Обладнання з Жидачева вивезли тихенько, під Житомиром поставили, там воно гниє і не працює. У той час, Європа відмовляє нашим виробникам яєць, тому що вони хочуть продукцію тільки в паперовій упаковці» – розповів Степан Шминець.

фото http://zik.ua/

Він додав, що на підприємство неодноразово навідувалася людина, яка називала себе представником власника і представлялася помічником одного із власників Михайла Бродського.

«При цьому немає жодних документів, на якій підставі пан Бродський вирішує долю комбінату – жодних установчих паперів, ні рішення загальних зборів власників, ані рішення координаційної ради немає», – зазначив Шминець. Як йдеться у повідомленні, люди готові до радикальніших заходів, як що їх не почують  повідомляє ZIK.

фото http://zik.ua/

 

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар3 + = дванадцять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |