Пекін – Париж через Львів

Колона автомобілістів ретро-ралі «Пекін-Париж» 22-23 червня   проїде вулицями Львова, інформує прес-служба Львівської міськради.
Львів’яни зможуть оглянути автомобілі, що рухатимуться по маршруту у центральній частині міста 22 червня, а вже 23 червня колона ретро-автомобілів  залишить територію нашої країни на контрольно-пропускному пункті «Чоп». Фініш ралі заплановано на 29 червня в Парижі.
У зв’язку з проведенням ралі з 17:00 год. до 19:00 год. буде призупинено рух транспорту до 5 хв. на час проїзду колони учасників автомобільного ралі за маршрутом: вул.Личаківська, 234 – вул.Винниченка – пл.Соборна – пл.Міцкевича – пр.Свободи – пл.Торгова – пр.Свободи – вул.Гнатюка – вул.Листопадового Чину – вул.Матейка.
Найстарший автомобіль-учасник цьогорічних змагань – столітній Ford Model T з Австралії, а наймолодший – французький Renault 4, якому 31 рік, також участь у гонці візьме єдиний пострадянський екіпаж №61 «Москвич-412»

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарп'ять + 1 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |