Парад вишиванок у Миколаєві

23 серпня у Миколаєві Львівської області до 99-річчя з Дня народження одного із провідних ідеологів ОУН Михайла Палідовича-Карпатського відбудеться Парад вишиванок «Від Степана до Михайла». Захід організовує Миколаївська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода», Миколаївська районна рада та театр «ХЛІБ». Парад вишиванок розпочнеться о 18.00 і буде проходити маршрутом від пам’ятника Степану Бандері до могили Михайла Палідовича-Карпатського.

Організатори акції закликають всіх мешканців Миколаївського району долучитись до вшанування пам’яті свого земляка – ідеолога ОУН Михайла Палідовича-Карпатського. Кожен, хто має вдома вишиванку і прийде у ній 23 серпня о 18.00 біля пам’ятника Степану Бандері, матиме унікальну можливість: під стукіт барабанів, під майоріння синьо-жовтих та червоно-чорних прапорів йти пліч-о-пліч у товаристві своїх друзів та однодумців. 23 серпня ми розпочнемо писати нову сторінку в історії Миколаєва – історію Парадів вишиванок «Від Степана до Михайла». Тому так важливо не опинитись осторонь історії, а творити її разом з нами 23 серпня о 18.00 біля пам’ятника Степану Бандері.

 

Детальніше на  http://vk.com/event57152169

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− 1 = нуль

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |