Одяг для дітей

Найдорожче і найцінніше, що є у батьків, це звичайно, їхні діти, яким вони намагаються віддавати без залишку все найкраще: любов, тепло, турботу. З самого дитинства діти оточені тільки кращим, що можуть дати батьки: іграшками, одяго, необхідними предметами побуту і т.д. Однак підбираючи все необхідне для дитини, не потрібно забувати, звертати увагу на якість і безпеку придбаних покупок, які не повинні викликати жодного сумніву.

Коли справа доходить до вибору дитячого одягу – батьки опиняються перед складним завданням. Діти ростуть не по днях, а по годинах. Підбираючи одяг для хлопчиків і дівчаток можна розгубитися у величезному виборі черевик, комбінезонів, курток, суконь, головних уборів, піджаків і брюк, аксесуарів. Сучасні тенденції – якість, комфорт, практичність і яскравість відкривають нові горизонти. Ідеальний варіант, коли дитячий одяг і взуття не відволікають малюка від пізнання світу і захоплюючої гри.

Підбор одягу і аксесуарів для самих маленьких – це дуже трепетний і вимогливий процес. Батьки намагаються підбирати детскую одежду, яка буде максимально комфортною для малюка, буде захищати його від впливу зовнішніх факторів (погода, вітер, дощ) і при цьому буде стильно виглядати в концепції загального образу. Нерідкі також випадки, коли підбираються «тандемні образи».

Дитячий одяг ділиться на літній, зимовий і демісезонний (на весну і осінь). Літній одяг повинен забезпечувати максимальну вентиляцію шкіри дитини, але перешкоджати переохолодженню (стійкість до вітру); зимовий, навпаки, повинен утримувати тепло і випускати зайву вологу. Що стосується перехідних моделей, важлива їх властивість – стійкість до вітру, водостійкість і можливість «полегшення» (клапани, застібки, елементи, які можна відстебнути).

Більшість речей для дітей – трикотажні, вони добре тягнуться і розраховані на носіння протягом, як мінімум, трьох місяців (для дітей першого року життя, які ростуть найбільш інтенсивно). Основні категорії, за якими легко розрізняти дитячі речі – «одяг до року», «одяг для дітей до 10 років» (розміри залежать від зростання), підлітковий (орієнтована на дорослу шкалу розмірів S, M, L).

Одяг з бавовни важко гладити, але легко чистити. Навіть дуже товстий шар бавовни відмінно «дихає», забезпечуючи оптимальну теплоізоляцію. Шерсть здатна значно утеплити модель і відмінно підходить для демісезонного і зимового одягу. Купити дитячий одяг, трикотажний або в’язану, ви можете, якщо припускаєте тривалу експлуатацію, так як матеріали добре тягнутися і підходять «на виріст».

Багато споживачів переконалися в тому, що недорогий дитячий одяг може бути модним і якісним. Просто не всі виробники накручують вартість за престиж і популярність бренду. Тому вартість модних речей може бути цілком доступна для кожного споживача.

0
Знаходиться в: Цікаво знати

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |