Обговорили реформу місцевого самоврядування

8 червня в Миколаївській райдержадміністраціївідбулася чергова нарада щодо реформи місцевого самоврядування за участі експерта Офісу реформ у Львівській області Андріана Фітьо, голови райдержадміністрації Ярослава Папуги, голови районної ради Ольги Жили,  членів районної комісії з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у Миколаївському районі, а також посадових осіб та представників депутатського корпусу  сел.Роздолу  та сільських рад  Держова, Крупська, Березини, Київця, Пісочної, Розвадова.

Голова райдержадміністрації Ярослав Папуга проінформував про звернення  Новороздільської  міської ради до громад сіл Берездівців, Станківців, Горішнього, Держова, Київця, Стільська, Крупська, Березини та смт.Роздолу  щодо об’єднання їх з  територіальною громадою м.Н.Роздолу.

Керуючий справами виконкому Новороздільської  міської ради Анатолій   Мельников розповів про наявну  інфраструктуру  м.Нового Роздолу та перспективи новоствореної економічно спроможної територіальної громади.

Виступили сільські голови запрошених громад та представники громадськості.  Жодна із сільських громад не виявила бажання  об’єднатися з  м.Н.Роздолом з метою створення об’єднаної економічно спроможної територіальної громади.

Узагальнені матеріали наради будуть передані в Офіс реформ у Львівській області.

Джерело: http://mykolaiv-rda.lviv.ua/

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. Анатолій сказав:

    Ось і проснулись Ради сільскі, колгоспи видно вночі приснились. Від грошей великих відмовились, бідні будуть , але вільні!
    Жаль діточок нової еліти, вони вже готувалися очолити щось там… керувати, дари роздавати… а за все би староста відповідав….
    Та є одна ще проблема, бункер для старости, з космічним захистом, та спостереженням….
    Деребан то великий почнеться, а ціна життя старост стане копійка, проти мільонів $, нових українських Данайців, дари від Яценюка, за так приносящих, або коробки від них….

Додати коментар8 + = дванадцять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |