Новороздільчани на Хресній дорозі вулицями міста

19 квітня 2013 року, вулицями м. Новий Розділ, пройшла Хресна дорога, в якій, під проводом духовенства, взяли участь мешканці міста та його околиць, представники громадських організацій та місцевої влади.
Хресний хід розпочався з храму Покрова Пресвятої Богородиці, що на вул. Малехівській, парафіяни якого першими взяли на себе хрест, а вчителі християнської етики із НВК “Лідер” організували групу школярів, котрі у вишиванках несли образи-стації та змінювались відповідно до кожної зупинки.

Під час наступних стацій Хресної дороги хрест несли: члени організація УМХ м. Новий Розділ, молодь з Центру організації дозвілля для осіб з особливими потребами «Тавор», вчителі та викладачі усіх навчальних закладів міста, члени Національної скаутської організації «Пласт», представники місцевої влади, у храмі Святого Миколая Чудотворця УАПЦ його прийняли парафіяни цїєї святині, потім долучилися працівники Пожежно-рятувальної служби, Медична служба міської лікарні, спільнота «Матері в молитві» та «Апостольство молитви» м. Новий Розділ.

Священики: о. Микола Міджак, протопресвітер Новороздільського деканату, о. Василь Підгайний і о. Роман Штігер, сотрудники парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ, о. Степан Попко, парох парафії Покрова Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ,  о. Ростислав Височан, сотрудник парафії Покрова Пресвятої Богородиці, о. Ростислав Мига, настоятель парафії Святого Миколая Чудотворця УАПЦ, теж, окрім молитви та виголошених духовних наук, разом несли хрест.

«Коли побачив священиків у рясах, котрі так мирно і злагоджено несли хрест, – неначе благодать зійшла  в цей час на усіх нас, – каже один із учасників хресної дороги,- в такі хвилини переосмислюються цінності життя, а саме: ким би не була людина – усі ми перед Богом рівні та однакові».

Джерело:  http://stryi.ugcc.org.ua/

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарвісім − 7 =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |