Нова поліція на Миколаївщині

У Миколаївському районі відтепер працюватимуть 4 екіпажі патрульних машин, які  охоплять  цілодобовим патрулюванням Миколаївський район та м.Н.Розділ.

 

11 лютого, після презентації нових форм і методів роботи поліції та отримання у м.Львові нових патрульних автомобілів, у  Миколаївському відділенні поліції відбулася зустріч голови райдержадміністрації Ярослава Папуги, голови районної ради Тараса Зубрицького, міського голови м.Н.Роздолу  Андрія Мелешка з  начальником Миколаївського  відділення Стрийського відділу ГУ Національної поліції України у Львівській області Віталієм Фецинцем та особовим складом поліції.

 

Поліцейським побажали мужності, витримки, наснаги у нових умовах несення служби та висловили сподівання на те, що відтепер  довіра громадян до поліції зросте і громадський порядок та безпека дорожнього руху у районі будуть належно забезпечені.

Джерело: http://mykolaiv-rda.lviv.ua/

 

 

 

Тільки у нас завжди можна придбати карнавальные костюмы .

0
Знаходиться в: Новини Миколаївщина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Коментарі

  1. Роман сказав:

    Як і до кого треба развернутся , для службі в патрульній поліції

Додати коментар7 − п'ять =

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |