Нерукотворний образ Ісуса Христа у Львові

Із Ватикану до Львова  30 січня для почитання доправили Нерукотворний образ Ісуса Христа, відомий як «Хустина Абгара», аби люди могли приклонитись до святині. Щодня на Святоюрській горі вибудовуються величезні черги.

Люди не лише з усієї України, а й навіть із закордону приїхали до Львова, щоб побачити цю реліквію. Через такий великий потік охочих черга рухається повільно, а люди стоять по 8–15 годин.

Прочани розповіли, що наразі потрібно молитися не за що інше, як за Україну, за мир та за військовослужбовців, які зараз перебувають у зоні АТО. «Віддамо жертву Богові задля перемоги України над агресивною Росією», – закликають люди.

Як розповідає біблійне передання, цар з Едеси Алгар, який страждав від важкої хвороби, просив, аби Ісус прийшов до нього, але Ісус з певних обставин не зміг цього зробити. Тоді слуга царя приніс Ісусу хустку, він доторкнувся нею до свого обличчя і на матерії відбився лик Христа.
Нерукотворний образ перебуватиме в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові до 15 лютого.

 

Джерело: http://tvoemisto.tv/

0
Знаходиться в: Новини Львівщина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− 1 = вісім

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |