Неділю оголошено днем жалоби

Сьогодні в Луганську та Маріуполі сталася жахлива трагедія. У Луганську при заході на посадку терористами було збито літак Іл-76.  Загинули всі 49 осіб, які знаходилися на борту . В Маріуполі близько 10 години ранку, в районі заводу “Азовсталь” була обстріляна із засідки колона автомобілів Державної прикордонної служби. Під час протистояння загинуло 5 прикордонників, ще 7 отримали поранення.
 Президент України Петро Порошенко висловлює глибокі співчуття родинам загиблих українських військових та прикордонників, які загинули 14 червня під час проведення Антитерористичної операції.

“В неділю я оголошую день жалоби за нашими військовими. Це велика втрата не лише для родин загиблих, а й для цілої країни. Україна в скорботі, але ми рішуче продовжуємо боротьбу за мир,” – наголосив Петро Порошенко.

“Всі, хто причетний до цинічного терористичного акту такого масштабу, обов’язково будуть покарані. Україні потрібен мир. Проте терористи отримають адекватну відповідь,” – заявив Глава держави.

Президент доручив скликати засідання Ради національної безпеки і оборони.

Президент України також доручив Кабінету Міністрів надати допомогу родинам загиблих.

 

0
Знаходиться в: Суспільство

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментардев'ять − = 1

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |