Небу-Хай 2017 як це було (фотофакт)

26 – 28 травня в Березині відбувся грандіозний в мірках села, тай взагалі всієї області, захід ІІІ Простір музики та руху вільний від алкоголю “Небу-Хай”.   Захід видався надзвичайно насиченим різноманітними етапами, квестами, концертами. Організатори турклуб “Манівці”  створили для гостей максимально комфортні умови. На фест приїзджали сім’ями і всім –  від дорослих до немовлят було чим зайнятися. Для найменших учасників свята організовли спеціальну дитячу зону, де відомий казкар Сашко Лірник розповідав дітям найрізноманітніші казки. Також діти із задоволенням долали солом’яний лабіринт, плавали у басейні з зорбом і каяками, стрибали на  батутах.

Дорослі  відчули на собі земне тяжіння стрибаючи на велетеньку подушку з 10-ти метрової висоти,  долали 12-ти метровий надувний скеледром, грали у бігбол, футбол, спускалися з 8-ми метрової надувної гірки, освоювали катамарани, каяки і надувні дошки SUP та  проходили різні спортивні квести.

У вечірній час усіх концертна програму  виконували гурти OtVinta!, Мері, Piano, Joryj Kloc, BeetRooth, Vinni Grett Band, Holly Loud, Rock-H.

Цьогоріч, як повідомили у прес-службі ЛОДА,   на фестивалі побувало понад 2000 людей.  «У фестивалю є й соціальна мета-привернути увагу до побудови соціальної спортивної школи у с. Березина. Саме тут місцевих дітей навчають канополо та веслування», – зазначив  організатор фестивалю «НЕБУ-ХАЙ» і  президент турклубу «Манівці» Тарас Білошицький.

фото http://loda.gov.ua

фото Roman Strilets

фото Roman Strilets

0
Знаходиться в: Новини Березина, Новини Львівщина, Новини Миколаївщина, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар3 + = одинадцять

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |