Нагородження бронзовими медалями

У суботу 5 грудня відбулося нагородження ФК Березина – бронзового призера першості Миколаївського району з футболу серед команд 2 ліги. Цьогорічний сезон приніс як багато надій, так і багато розчарувань. Захопивши лідерство з початку чемпіонату  наша команда протягом всього сезону впевнено його утримувала.   І лише,  за два тури до  закінчення,  Березина втратила чемпіонство,  загубивши  очки у іграх  з аутсайдерами цьогорічної першості.  Врезультаті,  фінішували лише треті.

 

Як так сталося і хто винен? Можна довго шукати відповіді на ці питання. Але є така футбольна приказка ” поле рівне – м’яч круглий”, і футбол тим і є цікавий, що приносить такі несподівані, хоча і трохи прикрі результати. Адже, поразка – це наука і стимул стати сильнішим для досягнення нових висот.

Всіх присутніх футболістів і керівництво команди грамотами і медалями нагородив голова федерації футболу Миколаївського району Богдан Кіндій.   З привітальними словами звернулися  голова федерації,  керівники команди, футболісти.

фотозвіт: http://vk.com/album-35965659_225170339

Склад команди:  Шуманський Василь, Венчур Василь, Загорецький Володимир, Зубрицький Тарас, Кулик Роман,  Наконечний Андрій, Свідрик Василь, Кос Андрій, Регусевич Тарас, Палюх Юрій, Клімковський Роман, Клімковський Микола, Опалінський Олег, Лютий Назар,  Кухарик Андрій,  Лавро Ігор,  Яримович Іван, Яримович Володимир, Калинич Іван, Калинич Тарас, Лавро Роман, Войціховський Юрій, Войціховський Роман,  Лавро Олег,  Лютий Йосип, Калинич Роман, Кос Роман

 

 

Оригінальна і ефектна щоденна зачіска перед походом в навчальний заклад не забере у вас багато часу. Потрібно лише трохи вправності і бажання вивчити нові стилі . Ви зможете експериментувати із зачісками мало не кожен день.  Як зробити красиві прически в школу можна дізнатись на сайті Світ молоді.  

0
Знаходиться в: Новини Березина, Спорт, Топ Новини

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментар− 1 = чотири

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |