На річках басейнів Сяну та Дністра очікується підйом рівнів води на 0,5-2 м

фото з архіву, автор vicarman

У зв’язку з  проходженням  активних атмосферних фронтів від циклону з Балкан з 15 травня очікуються несприятливі погодні умови:  вночі сильні, вранці та вдень місцями дуже сильні дощі.

Подекуди грози, град, пориви східного вітру 15-20 м/с. У зв’язку з очікуваними сильними та дуже сильними дощами, ввечері 14 травня та упродовж 15-16 травня, на річках  басейнів Сяну, Дністра очікується підйом рівнів води на 0,5-1,5 м, а на окремих ділянках до 2 м. Місцями можливий  вихід води на заплаву.

15 травня, за умови сильних опадів, можливе формування значного місцевого та силового стоку, в горах існує загроза утворення селей.

У зв’язку з цим,   Головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає населення бути обережними та уважними до особистої безпеки – повідомили у відділі зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області.

0
Знаходиться в: Новини Львівщина

Інші новини з Березини :

Новини партнерів:
Loading...

Додати коментарп'ять + = 6

Додати   Новини cпорту:Сайт села Березина | Миколаївський район Львівська область © 2008 - 2017
При використанні матеріалів гіперпосилання на http://www.berezyna.inf.ua/ обов'язкове!
За достовірність інформації, яку розміщено на сайті, відповідальність несе її автор. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець.
| RSS ATOM | RSS FEED | RSS2.0 |